تور استرالیا

آژانس مسافرتی آندیاسیر به عنوان برگزار کننده تور استرالیا با اقامت در بهترین هتل های منتخب و بازدید از جاذبه های توریستی استرالیا طبق برنامه سفر است. در تور استرالیا می توانید از شهرهای ملبورن ، سیدنی ، گلدکوئست دیدن کنید و سفری به یاد ماندنی با تور استرالیا داشته باشید.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت تور استرالیا و همچنین تور استرالیا نوروز 97   با شماره تلفن :021-22053073  (10 خط ویژه)  تماس حاصل نمایید.

تور استرالیا

راهنمای سفر به استرالیا

تور استرالیا پر از جاذبه های گوناکون و مکان های دیدنی است. استرالیا را چندین اقیانوس دربرگرفته و هیچ مرز خاکی با بقیه ی کشورهای دنیا ندارد.پایتخت کشور استرالیا، کانبرا است اما شهر مهم و توریستی آن سیدنی محسوب می شود. تور استرالیا یکی از معروف‌ترین مقصدهای گردشگری دنیا است.

در تور استرالیا می توانید از شهرهای ملبورن ، سیدنی ، گلدکوئست دیدن کنید. گشت و گذار در سیدنی بزرگترین شهر استرالیا را از دست ندهید. در سیدنی به پل بندرگاه سیدنی بروید و از خانه اپرای سیدنی دیدن کنید.

در تور استرالیا بازدید از برج ملبورن، میدان فدریشن، کلیسای سینت پال، ساختمان ویکتوریا و شهر ساحلی گلدکوئست را تجربه کنید.

 

 

View My Stats